Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

22.01.2018

Spotkanie informacyjne nt. projektu "ABSOLWENT"

Szanowni Studenci i Absolwenci,

W imieniu Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, wspomagającej osoby z niepełnosprawnością w aktywizacji zawodowej, pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się dnia 06 lutego 2018 r. w Szpitalu SPSK4  w Sali nr 7 przy II Zakładzie Fizjoterapii i Biurze Pełnomocnika Rektora ds. Studentów Niepełnosprawnych

W ramach realizowanych przez nas projektów mamy możliwość zorganizowania szkoleń i staży zawodowych dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Poniżej zamieszczamy informacje o aktualnie realizowanym projekcie dedykowanym Studentom i Absolwentom szkół wyższych:

Z myślą o osobach młodych, kończących studia w nadziei na płynne przejście ze ścieżki naukowej na zawodową, powstał projekt „Absolwent”. Skierowany jest on do studentów ostatniego roku studiów wyższych magisterskich, bądź licencjackich oraz absolwentów do dwóch lat po ukończeniu szkoły wyższej. Dzięki udziałowi w projekcie, uczestnicy będą mogli stworzyć pod okiem specjalistów indywidualny plan działania zawodowego, odbyć szkolenia specjalistyczne oraz pozyskać staż i zatrudnienie bezpośrednio po ukończeniu studiów. Dla osób spełniających kryteria przewidziane są także dodatki motywacyjne w wysokości 400zł!

W ramach projektu „ Absolwent” proponujemy Państwu następujące szkolenia:

- negocjacje handlowe

- marketing internetowy

- obsługa administracyjno – biurowa z zaawansowaną obsługą komputera

- projektowanie i webmastering stron www

- księgowość komputerowa

 

Pełen zwrot kosztów dojazdu

Dodatek motywacyjny : 400 zł dla osób spełniających kryteria

Ubezpieczenie na cały czas trwania projektu

Po szkoleniach gwarantowane płatne staże zawodowe: 1850 zł brutto

Zależy nam na indywidualnym spotkaniu z osobami niepełnosprawnymi, by dzięki bezpośredniej rozmowie i lepszemu poznaniu zaproponować najlepszą formę aktywizacji zawodowej. Aktualnie w Agencji Zatrudnienia realizujemy również inne projekty, do których zapraszamy.  Dzięki wielości i różnorodności prowadzonych przez Fundację Fuga Mundi projektów, każda osoba bezrobotna, niezależnie od wieku i stopnia niepełnosprawności, znajdzie aktywność dla siebie.

Zapraszamy na spotkanie!

Kalendarz

Listopad 2019