Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Fizjologia człowieka

Koordynator:

dr n. med. Michał Sagan

 

 

Wielka Synapsa

Szanowni Państwo,

z przykrością chciałabym Państwa poinformować, że w związku z ogłoszoną przez WHO pandemią wirusa COVID-19 w porozumieniu z Prezesem Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego prof. Tomaszem Brzozowskim podjęliśmy decyzję o odwołaniu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Fizjologicznej "Wielka Synapsa" 2020.  Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy gościć Państwa w Warszawie na kolejnej edycji konkursu.
 
Z poważaniem

prof. dr hab. n. med. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska
 
 

Informacje dla studentów.

Drogie Studentki i Studenci,

W związku z odwołaniem wszelkich zajęć na Uczelni i sytuacją w kraju spowodowaną pandemią wirusa COVID-19, jesteśmy zobowiązani do zastosowania innych sposobów nauczania Fizjologii Człowieka. W tym tygodniu tj. od 16.03.2020 rozpoczynamy naukę w module E obejmujących wiedzę z zakresu czynności i funkcjonowania układu oddechowego. Zamieściliśmy na stronie internetowej wykłady on-line, które pomogą i umożliwią pełne zrozumienie materiału (https://e-learning.umlub.pl/). Podstawowy źródłem informacji jest także podręcznik Fizjologii Człowieka autorstwa Prof. Stanisława Konturka.

Materiał teoretyczny, który każdy student ma obowiązek opanować jest szczegółowo opisany w semestralnym planie zajęć Katedry i Zakładu Fizjologii Człowieka. Z przyczyn obiektywnych ćwiczenia praktyczne nie są aktualnie możliwe do wykonania. Modyfikacja planu nauczania sprawi, iż zostaną one uzupełnione natychmiast po odwołaniu zakazu odbywania zajęć na Uczelni.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się ze swoimi asystentami droga mailową.

Informacje w sprawie zaliczenia modułu E podamy w osobnym komunikacie.

Wszystkich Studentów proszę o poważne potraktowanie powyższych zaleceń i solidne przestudiowanie materiału dotyczącego modułu E.

Pozdrawiamy serdecznie.

Kierownik i Asystenci Zakładu Fizjologii Człowieka.

Bieżące wykłady:

 

Studenci i doktoranci

Kalendarz

Maj 2020