Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

13.09.2018

Lubelski Festiwal Nauki coraz bliżej!

12 września w Sali Senatu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie odbyła się konferencja prasowa XV Lubelskiego Festiwalu Nauki z udziałem prof. dr hab. Dariusza Matosiuka, Prorektora ds. Nauki oraz przedstawicieli lubelskich uczelni.

 

W spotkaniu uczestniczyli współorganizatorzy Festiwalu reprezentowani przez Koordynatorów Uczelnianych: mgr Anna Dutkowska (KUL), dr inż. Małgorzata Ciosmak (PL), dr Monika Baczewska-Ciupak (UMCS), mgr Katarzyna Naylor (UM) oraz dr hab. Joanna Stadnik UP).

 

Podczas tego spotkania Koordynatorzy dokonali krótkiego przeglądu najciekawszych projektów festiwalowych realizowanych przez poszczególne jednostki akademickie, po którym Pani Katarzyna Naylor, pełniąca również funkcję Zastępcy Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego, przedstawiła najświeższe statystyki dotyczące Festiwalu. Już ponad 30 000 uczestników zadeklarowało swój udział w wydarzeniu!

 

Z niecierpliwością czekamy na Piknik Naukowy otwierający Festiwal w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00, a w imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich Państwa na uroczystą inaugurację, która odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00 w auli Collegium Maius.

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2019