Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

06.09.2019

„International Health Tourism Forum – Lublin 2019” - forum dedykowane turystyce zdrowotnej

Szanowni Państwo,

w imieniu Prezydenta Miasta Lublin dr. Krzysztofa Żuka zapraszamy do udziału w kolejnym międzynarodowym wydarzeniu „International Health Tourism Forum – Lublin 2019”, dedykowanym turystyce zdrowotnej, które odbędzie się w dniu 7 października w Ecotech-Complex w Lublinie.

 

Organizatorem Forum jest Miasto Lublin, jako koordynator Klastra Lubelska Medycyna.
W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 uczestników, w tym ponad 25 osób prezentujących i panelistów z około 10 państw. Panelistami będą między innymi eksperci i pośrednicy z branży z Polski, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, z których sylwetkami mogą Państwo zapoznać się na stronie intenetowej IHT Forum.

 

Podczas Forum omówione zostaną aktualne trendy w turystyce zdrowotnej, a także wyzwania i potencjał rynku w tym obszarze. Eksperci, pośrednicy, świadczeniodawcy i przedstawiciele innych podmiotów z branży podzielą się wiedzą, doświadczeniem i oczekiwaniami wobec swoich partnerów. Omówione zostaną dobre praktyki oraz rola jakości w procesie obsługi pacjenta z uwzględnieniem zastosowania nowoczesnych technologii medycznych. Wymiana doświadczeń w środowisku międzynarodowym ma na celu między innymi poszerzenie wiedzy polskich podmiotów z branży w zakresie specyfiki rynków docelowych i oczekiwań klientów.

Forum będzie nie tylko wyjątkową okazją do zapoznania się z aktualnymi światowymi trendami w turystyce zdrowotnej, ale przede wszystkim do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Wydarzeniu towarzyszyły będą spotkania B2B.

 

Forum będzie prowadzone w języku angielskim. Zapewniamy tłumaczenie symultanicznie na język polski.

 

Wydarzenie uzyskało patronat honorowy Marszałka Województwa Lubelskiego. Wnioski o objęcie patronatem honorowym Forum zostały skierowane również do: Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Sportu i Turystki, Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

Udział w Forum jest bezpłatny.

O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej IHT Forum.

Liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji: iurban@lublin.eu, arobak@lublin.eu, tel. 81 466 25 25.

 

Uczelnia

Kalendarz

Maj 2021