Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

19.11.2019

Przygotuj z nami Szlachetną Paczkę!

Szanowni Państwo,

podobnie jak rok temu Uniwersytet Medyczny w Lublinie podejmuje szlachetną inicjatywę na rzecz potrzebującej rodziny. W akcję „Szlachetna Paczka! Możesz pomóc i Ty” zaangażowali się studenci i pracownicy naszej Uczelni, którzy prowadzą już zbiórkę darów.

 

Zachęcamy wszystkich Państwa do włączenia się w akcję.

  

Kilka słów o rodzinach:

Pani Karolina (47 l.) samotnie wychowuje czwórkę dzieci: Jagodę (13 l.), Karola (8 l.), Patrycję (7 l.) i Paulinę (7 l.). Sytuacja materialna rodziny nie jest łatwa, a potrzeby życia codziennego znacznie przekraczają jej możliwości finansowe.

Szczegółowy opis potrzeb.

 

Pani Wanda (66 l.) niedawno straciła najbliższą rodzinę (męża i syna). Sytuacja zdrowotna i materialna pani Wandy jest bardzo trudna - kobieta żyje w osamotnieniu, a choroby uniemożliwiają jej sprawne poruszanie się. Niska emerytura nie wystarcza na opłacenie podstawowych potrzeb życia codziennego.

Szczegółowy opis potrzeb.

 

 

 

Dary można składać do 6 grudnia 2019 roku w Biurze Promocji i Rozwoju Uczelni (Rektorat – Al. Racławickie 1, pokój nr 036 i 037, niski parter) oraz do pudełka znajdującego się na korytarzu Domu Studenta nr 2.

 

Rownież do 6 grudnia, będzie wystawiona puszka na zbiórkę pieniężną na zakup ŁÓŻKA dla dziewczynek oraz KUCHENKI dla pani Wandy - puszka na portierni Rektoratu (Al. Racławickie 1)

Uczelnia

Kalendarz

Maj 2020