Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

08.05.2020

Dzień prawie Otwarty UMLub 2020

Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprasza zainteresowanych studiami uczniów szkół średnich, rodziców i nauczycieli na wydarzenie „Dzień prawie Otwarty UMLub 2020”.

 

W tym roku ze względu na specyficzną sytuację przygotowaliśmy cykl trzech wirtualnych spotkań –  każde w innej odsłonie:

 

13 maja: Prezentacja uczelni oraz oferty edukacyjnej UM

 

15 maja: Wirtualne spotkania ze studentami i absolwentami UM

 

19 maja: „Kto pyta, nie błądzi”, czyli wszystko o procesie rekrutacji

 

 

Będzie można w nich uczestniczyć poprzez profil UM na Facebooku.

 

 

 

 

Każdego dnia zaczynamy o godzinie 15:00.

 

  • 13 maja  
    Zaprezentujemy ofertę edukacyjną UM, opowiemy o predyspozycjach kluczowych dla kandydatów do zawodów medycznych i farmaceutycznych, w których kształci UM oraz przekażemy najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania Uczelni.  

 

  • 15 maja
    Zapraszamy na wirtualne spotkania ze studentami i absolwentami, którzy podzielą się wiedzą z pierwszej ręki na temat studiów i Uczelni. Również w tym dniu o swoich działaniach oraz najciekawszych przedsięwzięciach opowiedzą przedstawiciele organizacji studenckich.

 

  • 19 maja
    Tego dnia skupimy się na rekrutacji. Zdalnie, ale precyzyjnie proces rekrutacji wyjaśnią pracownicy Biura Rekrutacji, którzy przeprowadzą zainteresowanych krok po kroku przez rejestrację w systemie oraz podpowiedzą, na co zwrócić uwagę, aby uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Można będzie również zadawać pytania na temat rekrutacji.

 

Czas trwania spotkania online: max. 1 godzina.

 

ZAPRASZAMY!

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2022