Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

08.10.2020

Internetowe czasopismo Uniwersytetu Medycznego w Lublinie - BLASK

Z wielką przyjemnością informujemy, że wyszedł pierwszy numeru nowego czasopisma internetowego Centrum Edukacji Medycznej pod tytułem „Blask”. Począwszy od października br., czasopismo będzie wydawane raz w miesiącu w wersji on-line, a skierowane jest do NAS, czyli Nauczycieli, Pracowników Administracji i Studentów naszej uczelni.

 

Celem czasopisma jest gromadzenie i przedstawianie w jednym miejscu informacji o bieżącej działalności Centrum Edukacji Medycznej, informowanie czytelników o zachodzących zmianach w procesach dydaktycznych i o podejmowanych decyzjach służących podnoszeniu jakości kształcenia, które jest jednym z najważniejszych filarów naszej uczelni.

 

Intencją czasopisma jest stworzenie i utrzymanie platformy współpracy pomiędzy wszystkimi środowiskami akademickimi działającymi na naszej uczelni a studentami. Żywimy szczerą nadzieję, że współpraca ta, przyczyni się do udoskonalenia procesu kształcenia przyszłych lekarzy, co finalnie zaowocuje poprawą standardów opieki nad pacjentem.

 

Będzie to miejsce, w którym czytelnik dowie się o: nowoczesnych metodach i technikach kształcenia wykorzystywanych w pracy dydaktycznej, bieżącej pracy zespołów i komisji, nadchodzących wydarzeniach, konferencjach, osiągnięciach naszych pracowników i studentów, a także miejsce z przestrzenią do dyskusji, poruszające tematy dotyczące bezpośrednio naszej społeczności akademickiej w kontekście kształcenia. Chcemy pisać dla Was i razem z Wami, dlatego, jeśli jakiś temat Was interesuje, martwi lub zastanawia, chcecie pochwalić się przeprowadzonymi szkoleniami wśród zespołu albo szykujecie wydarzenie, o którym chcecie opowiedzieć, śmiało piszcie na adres redakcji blask@umlub.pl. Będziemy rozwijać się z każdym kolejnym numerem, a wkrótce mamy nadzieję powitać Was nową szatą graficzną.

 

 

 

blask.umlub.pl

 

Zachęcamy do lektury!

Zespół Redakcyjny czasopisma „Blask”

Uczelnia

Kalendarz

Wrzesień 2021