Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Kalendarium

2020-12-12 - 2020-12-12

Webinarium naukowo-dydaktyczne „Medycyna Ratunkowa Wieku Dziecięcego III”

Zakład Ratownictwa Medycznego Międzywydziałowego Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wraz z współorganizatorami ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Konferencji naukowo-dydaktycznej „Medycyna Ratunkowa Wieku Dziecięcego”.

 

W tym roku z racji pandemii wirusa SARS-CoV-2 konferencja odbędzie się w formie webinarium za pośrednictwem platformy ZOOM. Zaplanowana została na sobotę, 12 grudnia 2020 roku.

 

Webinarium przeznaczone jest dla ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek/pielęgniarzy, studentów kierunków medycznych oraz pozostałych osób zainteresowanych tematyką medycyny ratunkowej w pediatrii.

 

Podczas webinarium wieloletni praktycy i specjaliści – lekarze oraz ratownicy medyczni podzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą, doświadczeniem oraz spostrzeżeniami.

 

Zapraszamy również wszystkich chętnych studentów do wzięcia czynnego udziału w sesji studenckiej poświęconej problemom współczesnego ratownictwa medycznego.

 

 

Szczegółowy program webinarium będzie dostępny na stronie internetowej:

www.ratownictwo.umlub.pl

 

 

Aby zarejestrować się na webinarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go na adres e-mail: konferencja.ratownictwo@umlub.pl

 

 

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST BEZPŁATNY!

 

 

 


dodaj do mojego kalendarza google

Uczelnia

Kalendarz

Styczeń 2021