Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Praca w UM

05.06.2017

TECHNIK w Centrum Symulacji Medycznej

Uniwersytet Medyczny w Lublinie ogłasza nabór na stanowisko: TECHNIK w Centrum Symulacji Medycznej.

Główne zadania:

  • Informatyczne wspieranie pracowników dydaktycznych poprzez tworzenie materiałów i narzędzi wspomagających nauczanie.
  • Przygotowywanie sal symulacyjnych do przeprowadzenia zajęć dydaktycznych (zapewnienie dostępności i właściwego funkcjonowania sprzętu) – znajomość sprzętu symulacyjnego nie jest wymagana przed podjęciem pracy.
  • Tworzenie rozwiązań informatycznych usprawniających funkcjonowanie Centrum Symulacji Medycznej.
  • Administracja już istniejącymi serwisami internetowymi oraz innymi narzędziami informatycznymi funkcjonującymi w CSM.
  • Pomoc w realizacji zadań innym pracownikom Centrum Symulacji Medycznej i Zakładu Dydaktyki i Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Wymagania niezbędne:

  • Ukończone studia I stopnia na kierunku Informatyka lub w trakcie studiów z terminem obrony najpóźniej w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/18.
  • Możliwość podjęcia pracy w wymiarze pełnego etatu.
  • Dobra znajomość HTML, PHP i MySQL.
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint.
  • Gotowość do rozwijania swych umiejętności w w/w technologiach lub innych na potrzeby realizacji stawianych zadań (podejście na zasadzie szukania rozwiązań, a nie problemów).
  • Dokładność i praca z naciskiem na zarówno funkcjonalność jak estetykę rozwiązań.
  • Ogólne uzdolnienia techniczno-informatyczne.
  • Elastyczne podejście do zakresu obowiązków, pozwalające na wzajemne wspieranie się w zespole multidyscyplinarnym.

Wymagania dodatkowe:

  • Podstawy grafiki 3D lub gotowość do nauki w tym zakresie, przede wszystkim na potrzeby druku 3D.
  • Podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych Adobe Photoshop i Illustrator.
  • Podstawowa umiejętność obsługi programu Adobe Premiere lub innego darmowego programu do edycji/montażu materiałów filmowych.
  •  Ogólna znajomość tematyki sieci informatycznych.

Wymagane dokumenty:

  • Życiorys i list motywacyjny poświadczony własnoręcznym podpisem.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
      Wzór formularza
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, ukończone kursy, szkolenia.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) poświadczone własnoręcznym podpisem o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie z siedzibą przy Al. Racławickich 1, 20-059 Lublin, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane podaję dobrowolnie, posiadam również informację, iż mam prawo wglądu do treści danych, ich poprawiania i modyfikacji”.

Dokumenty należy składać w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ul. Chodźki 19, II piętro, w sekretariacie, w godz. 7:00-15:00  w zamkniętej kopercie z napisem: „Nabór na stanowisko: Technik w Centrum Symulacji Medycznej” w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 czerwca 2017 roku.

Informujemy że:

  • Oferty, które nie spełniają wymagań niezbędnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.
  • Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu zostaną poinformowani telefonicznie o miejscu  i terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
  • Wszystkim kandydatom dziękujemy za nadesłanie aplikacji.
  • Uniwersytet zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.
  • Dokumenty aplikacyjne będzie można odebrać w terminie do 31.08.2017 r.
    Po tym okresie oferty zostaną komisyjnie zniszczone.

Uczelnia

Kalendarz

Październik 2017