Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Biuro Promocji i Rozwoju Uczelni

Biuro Promocji i Rozwoju Uczelni - logo
Ulica
al. Racławickie 1 (Collegium Novum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-059
E-mail
promocja.rozwoj@umlub.pl
Telefon
+48 81448 5090
+48 81448 5092

Koordynator

Imię i nazwisko
mgr Monika Jarczyk-Ejebugha
Stanowisko
Kierownik
E-mail
monika.jarczyk-ejebugha@umlub.pl
Telefon
+48 81448 5092
Nr pokoju
036

Biuro Promocji i Rozwoju Uczelni

Masz ciekawe pomysły? Szukasz wsparcia dla projektów i eventów? Organizujesz konferencje naukowe, warsztaty, koncerty, wystawy? A może posiadasz informacje o ważnych i ciekawych wydarzeniach odbywających się w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie?

Jeśli odpowiadasz twierdząco, jesteś osobą pracowitą i lubisz nowe wyzwania, skontaktuj się z Biurem Promocji i Rozwoju Uczelni!
 

Co robimy?

Współpraca ze szkołami

Uniwersytet Medyczny w Lublinie współpracuje ze szkołami ponadpodstawowymi. Poprzez konkretne działania tworzymy szanse dla rozwoju uczniów zdolnych oraz osiąganie przez nich jak najwyższych wyników kształcenia. Wskazujemy możliwe ścieżki kariery ludzi młodych, którzy nie boją się dziś zdobywać świata. Wspieramy też pracę nauczycieli, tak by mogli doskonalić się zawodowo.

 

Nasza współpraca zakłada udział uczniów w wydarzeniach i wykładach organizowanych przez uczelnię na jej terenie oraz w szkołach, organizację dodatkowych zajęć pozalekcyjnych oraz uczestnictwo tych najzdolniejszych uczniów w zajęciach na uczelni, w kołach i obozach naukowych.

 

Stawiamy na wzajemny rozwój!

 

 

  • Poznaj zasady współpracy pomiędzy Uniwersytetem Medycznym w Lublinie a szkołami Ponadgimnazjalnymi
  • Zarządzenie Rektora nr 83/2019 z dnia 4 września 2019 roku w sprawie Zasad współpracy pomiędzy Uniwersytetem Medycznym w Lublinie a szkołami ponadpodstawowymi

  • Zarządzenie Rektora nr 139/2015 z dnia 5 listopada 2015 roku w sprawie wprowadzenia Zasad współpracy pomiędzy Uniwersytetem Medycznym w Lublinie a Szkołami Ponadgimnazjalnymi

Kliknij i zobacz co słychać

 

 

 

Seminaria Otwarte

To spotkania naukowe w formie wykładów dotyczących ważnych aspektów ludzkiego zdrowia i życia, a także problemów i wyzwań współczesności istotnych dla funkcjonowania człowieka w świecie. Seminaria Otwarte to popularyzacja wiedzy i nauki, a także platforma dla kreatywnej dyskusji.

W organizację Seminariów Otwartych  zaangażowane są uczelniane jednostki naukowe oraz ich pracownicy, którzy mając doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych oraz realizacji badań naukowych, występują w roli popularyzatorów nauki i ekspertów w danej dziedzinie. Wiedza z tzw. „pierwszej ręki” jest przecież na wagę złota.

 

Informacje i wiedzę udostępnianą przez Seminaria Otwarte kierujemy do osób w różnym wieku, zainteresowanych podejmowaną tematyką uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów różnych kierunków i uczelni, a także osób starszych, mieszkańców regionu i okolic. Dla każdej z tych grup przygotowujemy ofertę odpowiadającą jej zainteresowaniom i spełniającą walory atrakcyjności.

 

Kliknij i zobacz co słychać

 

 

 

Spotkania z medycznym rynkiem pracy

Studiujesz na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie? Zastanawiasz się, jak będzie wyglądać Twoje życie po studiach? Weź udział w spotkaniach z medycznym rynkiem pracy i poznaj, jak funkcjonuje rynek medyczny!

 

Dowiesz się, jak zaplanować swoją karierę zawodową, korzystając z najbardziej aktualnych informacji i wiedzy specjalistów.

 

 

Program przedsięwzięcia, oparty o szkolenia i warsztaty, stanowi podstawę dla zgromadzenia i usystematyzowania wiedzy przydatnej dla studentów kierunków medycznych na etapie planowania kariery zawodowej, już na etapie kształcenia akademickiego.

 

Do udziału w tym cyklicznym wydarzeniu zapraszamy studentów i doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej na temat warunków zatrudnienia po kierunkach medycznych.

 

Biuro Karier oraz Biuro Promocji i Rozwoju Uczelni

 

 

 

Żłobek Mądry Maluch

Dzięki dofinansowaniu z Programu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Maluch na uczelni” Uniwersytet Medyczny w Lublinie jako pierwszy z lubelskich szkół wyższych utworzył miejsca opieki nad dziećmi do lat 3 – żłobek „Mądry Maluch. To propozycja wsparcia w opiece nad dziećmi studentów, doktorantów i pracowników uczelni.

 

Taką dedykowaną placówkę stworzyło dla Uniwersytetu Medycznego i prowadzi na podstawie już zawartego porozumienia Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA.

 

Swoją działalność żłobek rozpoczął z dniem 1 października 2015 roku.

 

Placówka jest zlokalizowana przy ul. Kaprysowej 2 w Lublinie.

 

 

 

Strona internetowa

Aktualizujemy stronę internetową Uniwersytetu Medycznego w Lublinie: www.umlub.pl

 

 

Jeśli jesteś organizatorem lub uczestnikiem ciekawego wydarzenia lub chcesz podzielić się wieściami z życia naszej uczelni – skontaktuj się z nami!

 

Informacje do zamieszczenia na stronie internetowej www.umlub.pl prosimy kierować do zespołu redakcyjnego na adres e-mail: aktualizacje@umlub.pl, tel. 81 448 50 90.

 

Redakcja strony internetowej zastrzega sobie możliwość zmian i poprawek w nadesłanych materiałach.

 

 

 

Facebook

Życie uczelni, pomysły na czas wolny, porcja rozrywki, newsy medyczne, ciekawostki. Dla studentów, pracowników i sympatyków UMLub.

Polub nas na Facebooku!

 

 

 

 

Instagram

 Oficjalny profil Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Instagramie.

 

 

 

 

 

Nasze projekty

Sklep z materiałami promocyjnymi Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Zapraszamy do odwiedzania sklepu z oficjalnymi materiałami promocyjnymi Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W ofercie znajdują się m.in. bluzy, fartuchy, torby materiałowe, kubki, koszulki. Wszystkie produkty dostępne są w budynku Collegium Anatomicum, ul. Jaczewskiego 4, w sklepie Ambulans.

 

 

www.umgadzety.pl

 

 

 

 

Uniwersytet Medyczny w obiektywie Google

Wybierz się na wirtualny spacer po budynkach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie!


Obiekty uczelni można zwiedzać online dzięki usłudze Google Street View.

 

 

Uczelnia

Kalendarz

Wrzesień 2021