Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Klinika Traumatologii i Medycyny Ratunkowej

Klinika Traumatologii i Medycyny Ratunkowej - logo
Ulica
ul. Staszica 11 (SPSK Nr 1)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-081
Imię i nazwisko
prof. dr hab. Adam Nogalski
Stanowisko
Profesor
E-mail
chirurgia.urazowa@umlub.pl
Telefon
+48 81532 1854

Dla studentów

Informujemy, iż plany zajęć i tematy ćwiczeń publikowane są na stronie www.umlub.pl w Zakładce „Studenci i doktoranci” – Przedmioty. Znajdziecie tam Państwo wykaz kierunków studiów realizowanych w Uczelni z podziałem na lata studiów i listę przedmiotów.

 

 

Konsultacje dla studentów Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Kliniki Traumatologii i Medycyny Ratunkowej

Tel. 81 532 94 02

       81 532 18 54

 

Nauczyciel

Ares e-mail

Dzień i godzina konsultacji

Prof. Adam Nogalski

adam.nogalski@umlub.pl

Wtorek

08:00-09:00

 

Poniedziałek

08:00-09:00

Dr Jacek Sompor

jacek.sompor@umlub.pl

Wtorek

08:00-09:00

 

Środa

08:00-09:00

Dr  Tomasz Lubek

tomasz.lubek@umlub.pl

Wtorek

08:00-09:00

 

Czwartek

08:00-09:00

Dr Leszek Jankiewicz

leszek.jankiewicz@umlub.pl

Wtorek

08:00-09:00

 

Środa

08:00-09:00   

Dr Tomasz Kulesza

tomasz.kulesza@umlub.pl

Wtorek

08:00-09:00

 

Środa

08:00-09:00

Dr Grzegorz Olszewski

grzegorz.olszewski@umlub.pl

Wtorek

08:00-09:00

 

Środa

08:00-09:00

Dr Marcin Misztal

marcin.misztal@umlub.pl

Środa

08:00-09:00

 

Czwartek

08:00-09:00

Dr Mariusz Jojczuk

mariusz.jojczuk@umlub.pl

Poniedziałek

08:00-09:00

 

Wtorek

08:00-09:00

Dr Piotr Rusin

piotr.rusin@umlub.pl

Wtorek

08:00-09:00

 

Środa

08:00-09:00

Dr Piotr Łukasiewicz

piotr.lukasiewicz@umlub.pl

Środa

08:00-09:00

 

Czwartek

12:30-13.30

Dr Konrad Banecki

konrad.banecki@umlub.pl

 

Środa

12:30-13.30

Dr Agnieszka Mikuła-Mazurkiewicz

agnieszka.mikulamazurkiewicz@umlub.pl

Środa

12:30-13.30

Dr Paweł Szwarc

pawel.szwarc@umlub.pl

 

Czwartek

13:00-14:00

Dr Małgorzata Płowaś-Goral

malgorzata.plowasgoral@umlub.pl

Wtorek

12:30-13:30

Dr Marcin Wieczorski

marcin.wieczorski@umlub.pl

 

Czwartek

12:30-13:30

Dr Przemysław Krakowski

przemysław.krakowski@umlub.pl

tel. 81 752 65 31

Wtorek

12:30-13:30

 

Uczelnia

Kalendarz

Wrzesień 2020