Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Zakład Zintegr. Stomat. Wieku Rozwojowego

Zakład Zintegr. Stomat. Wieku Rozwojowego - logo
Ulica
ul. Chodźki 6 (Uniwersyteckie Centrum Stomatologii w Lublinie)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-093
Telefon
+48 81 5021760

Kierownik

Imię i nazwisko
prof. dr hab. n. med. Jolanta Szymańska
Stanowisko
Profesor
E-mail
jolanta.szymanska@umlub.pl
Telefon
+48 81 5021760
Nr pokoju
25

Informacje ogólne

Zakład Zintegrowanej Stomatologii Wieku Rozwojowego został utworzony z dniem 1 września 2018 roku na mocy Zarządzenia Nr 41/2018 Rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z dnia 13 kwietnia 2018 roku.

 

Od dnia 1 września 2019, w związku z powołaniem Katedry Stomatologii Zintegrowanej, którą kieruje prof. dr hab. n. med. Jolanta Szymańska, Zakład Zintegrowanej Stomatologii Wieku Rozwojowego znalazł się w strukturze Katedry wraz z Samodzielną Pracownią Stomatologii Zintegrowanej. 

 

Na dzień 3 listopada 2020 w Zakładzie Zintegrowanej Stomatologii Wieku Rozwojowego zatrudnionych jest 8 osób, w tym: 2 pracowników na stanowisku wykładowcy, 2 – na stanowisku asystenta i 1 – na stanowisku profesora zwyczajnego, który pełni funkcję kierownika Zakładu. Na stanowisku referenta inżynieryjno-technicznego zatrudniona jest 1 osoba, a 2 – na pełnych etatach na stanowisku pracownika technicznego  i  1 osoba – zatrudniona jako pracownik na stanowisku technicznym w Katedrze Stomatologii Zintegrowanej, która wykonuje swoje obowiązki  w czasie odpowiadającym 1/4 etatu. 

 

W Zakładzie prowadzone jest kształcenie przeddyplomowe studentów polskich i anglojęzycznych programu europejskiego i azjatyckiego. Zajęcia kliniczne ze zintegrowanej stomatologii wieku rozwojowego, bezpieczeństwa w pracy i ergonomii w stomatologii na kierunku lekarsko-dentystycznym i zajęcia na kierunku higiena stomatologiczna odbywają się w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii przy ulicy Chodźki 6.

 

Sekretariat, gabinet kierownika, gabinet lekarski i sale kliniczne mieszczą się w budynku przy ulicy Chodźki 6 na pierwszym piętrze.

Uczelnia

Kalendarz

Grudzień 2020