Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych - logo
Ulica
ul. Jaczewskiego 4 (Collegium Anatomicum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-090
Imię i nazwisko
dr n. o zdr. Piotr Flieger
Stanowisko
Profesor uczelni
E-mail
piotr.flieger@umlub.pl
Telefon
+48 81 448 62 22

Lista Pracowników - kontakt mailowy

  1. Bałabuch Barbara – barbara.balabuch@umlub.pl; język hiszpański
  2. Bialik- Karska Bernadetta – bernadetta.bialik-karska@umlub.pl; język łaciński
  3. Boruch Jerzy  – jerzy.boruch@umlub.pl; język angielski
  4. Charis Zofia – zofiacharis@gmail.com; język angielski
  5. Flieger Piotr – piotr.flieger@umlub.pl; język angielski
  6. Goś Anna – anna.gos@umlub.pl; język angielski
  7. Jędrych Tomasz – tomasz.jedrych@umlub.pl; język niemiecki
  8. Jonak Katarzyna – katarzyna.jonak@umlub.pl; język angielski (urlop do 2024)
  9. Karska Katarzyna – katarzyna.karska@umlub.pl; język angielski
  10. Kwaśniewska Honorata – honorata.kwasniewska@umlub.pl; język angielski
  11. Machowska Anna – anna.machowska@umlub.pl; język angielski
  12. Mandziuk–Nizińska Justyna – justyna.mandziuk-nizinska@umlub.pl; język angielski
  13. Mazurek Katarzyna – mazurek.katarzyna.k@gmail.com; język angielski
  14. Nieradko Agnieszka – agnieszka.nieradko@umlub.pl; język łaciński, wloski
  15. Ogrodnik Grażyna – grazyna.ogrodnik@umlub.pl; język rosyjski. wloski
  16. Płońska Ramona – ramona.plonska@umlub.pl; język angielski
  17. Podlewska Anna – anna.podlewska@umlub.pl; język angielski
  18. Przylepa Katarzyna – katarzyna.przylepa@umlub.pl; język angielski
  19. Rutkowska–Wymoczył Iwona – iwona.rutkowska-wymoczyl@umlub.pl; język angielski
  20. Szczekala Katarzyna – katarzyna.szczekala@umlub.pl; język angielski
  21. Wawer Genowefa – genowefa.wawer@umlub.pl; język angielski

Uczelnia

Kalendarz

Grudzień 2022