Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu - logo
Ulica
ul. Chodźki 7 (Collegium Didacticum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-093
Telefon
+48 81448 6740
Fax
+48 81448 6742
Imię i nazwisko
dr n. o zdr. Agnieszka Kotwica
Stanowisko
Adiunkt
E-mail
agnieszka.kotwica@umlub.pl
Telefon
+48 81448 6740

Dla studentów

KONSULTACJE DLA STUDENTÓW
Semestr letni 2019/2020

Imię Nazwisko

Dyżur  / konsultacje

e-mail

Teresa Czerwińska

Środa 14.00-15.30

teresa.czerwinska@umlub.pl

Joanna Paprocka

Wtorek

12.00-13.30

joanna.paprocka@umlub.pl

Kamila Oleszczak

Poniedziałek

12.00-13.30

kamila.oleszczak@umlub.pl

Luiza Szarecka

Czwartek

16.30-18.00

luiza.szarecka@umlub.pl

Adam Fijewski

Czwartek

10.00-11.30

adam.fijewski@umlub.pl

Marcin Henzell

Wtorek

12.00-13.30

marcin.henzell@umlub.pl

Agnieszka Kotwica

Środa

11.00-12.30

agnieszka.kotwica@umlub.pl

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2020