Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Klinika Chorób Płuc i Reumatologii Dziecięcej

Klinika Chorób Płuc i Reumatologii Dziecięcej - logo
Ulica
ul. Gębali 6 (USzD)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-093
Telefon
+48 81718 5477
Fax
+48 81743 0141

Kierownik

Imię i nazwisko
prof. dr hab. n. med. Andrzej Emeryk
Stanowisko
Profesor
E-mail
andrzej.emeryk@umlub.pl

Dla studentów

Konsultacje dla studentów 2019/2020

Prof. Andrzej Emeryk

 

a.emeryk@umlub.pl

Czwartek

9:00 – 10:30

nr  pok. 5084

IV p.

81 71 85 477

Dr hab. Agnieszka Korobowicz- Markiewicz

 

agnieszka.korobowicz-markiewicz@umlub.pl

Środa

 11:00 - 12:30

nr  pok. 5033

IV p.

81 71 85 194

Dr hab. Violetta Opoka-Winiarska

 

violetta.opoka-winiarska@umlub.pl

Wtorek

12:00 – 13:30

nr  pok. 5093

IV p.

81 71 85 450

Dr Jacek Postępski

 

jacek.postepski@umlub.pl

Wtorek

10:15 – 11:45

nr  pok. 5093

IV p.

81 71 85 450

Dr Ewa Markut-Miotła

 

ewa.markut-miotła@umlub.pl

Środa

12:00 – 13:30

nr  pok. 5089

IV p.

81 71 85 453

Dr Anna Bodajko-Grochowska

 

annabaodajkogrochowska@umlub.pl

Wtorek

11:00 – 12:00

nr  pok. 5089

IV p.

81 71 85 453

Dr Ewelina Wawryk-Gawda

 

ewelina.wawryk-gawda@umlub.pl

Poniedziałek

11.30 - 13.00

Nr  pok. 5089

IV p

81 71 85 453

Dr Kamil Janeczek

 

kamil.janeczek@umlub.pl

Poniedziałek

12.30 - 14.00

Nr  pok. 5089

IV p

81 71 85 453

 

 

Skrypt dla studentów medycyny „Wybrane zagadnienia z alergologii, pneumonologii i reumatologii wieku rozwojowego”

Pobierz skrypt

 

 

Uczelnia

Kalendarz

Sierpień 2020