Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

15. Ogólnopolska Konferencja Psychoonkologiczna

wrzesień 15 - wrzesień 16

W 2023 roku, mija 30 lat od powstania Polskiego Towa­rzystwa Psychoonkologicznego. Zapraszamy na jubileuszową 15. Ogólnopolską Konferencję Psychoonkologiczną, która odbę­dzie się w Lublinie w dniach 15 – 16 września 2023 r.

W obszarze naszych jubileuszowych rozważań będzie profesjonalne wsparcie psychologiczne, psychoonkologiczne, na które wciąż rośnie zapotrzebowanie na różnych etapach choroby nowotworowej. Przed nami otwiera się obszar osób młodych po przebytej w dzieciństwie chorobie nowotworowej, problem tranzycji od opieki pediatrycznej do skoordyno­wanej opieki ozdrowieńczej w ośrodkach dla dorosłych.

Konferencja ma na celu m.in. stworzenie przestrzeni do szukania innowacyjnych i skutecznych rozwiązań terapeutycznych oraz przyczynienie się do rozwoju współpracy między ośrodkowej i międzynarodowej w opiece psychoonkologicznej. Jest również zaproszeniem skierowanym do Mło­dych Psychoonkologów i do Studentów, bowiem od ich aktywności, za­angażowania i kreatywności zależy przyszłość psychoonkologii w Polsce.

Strona internetowa konferencji

Szczegóły

Początek:
wrzesień 15
Koniec:
wrzesień 16