Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum ogłoszeń - rok 2021

09.11.2021

Zostań współorganizatorem konferencji Check IT

Urząd Miasta Lublin rozpoczął przygotowania do 7. edycji konferencji Check IT, skierowanej do uczniów szkół ponadpodstawowych, której głównym celem jest promocja nowych technologii i branży IT wśród młodzieży oraz zachęcenie do studiowania kierunków informatycznych na lubelskich uczelniach wyższych.

 

Wydarzenie, poza niesieniem cennej merytoryki IT, pokazuje, że w Lublinie mamy prężnie działający ekosystem informatyczny. Dodatkowo event jednoczy i integruje wszystkie lubelskie informatyczne koła naukowe, grupy i stowarzyszenia IT, które wspólnie przekazują wiedzę uczestnikom wydarzenia!

 

Jednym z elementów programu wydarzenia jest także pokazanie obecności branży IT w pozostałych dziedzinach i branżach w tym m.in. pokazanie obecności rozwiązań z obszaru IT w medycynie.

 

W związku z powyższym, pragniemy zaproponować studenckim kołom naukowym możliwość włączenia się w organizacje konferencji. Oferujemy status Partnera Strategicznego oraz możliwość przeprowadzenia prelekcji, organizacji warsztatu, promocji działalności koła i Uniwersytetu Medycznego.

 

Na początek zapraszamy na spotkanie organizacyjne z udziałem przewodniczących wszystkich lubelskich kół informatycznych i grup IT, które odbędzie się w poniedziałek 15 listopada o godz. 16:00 w sali konferencyjnej nr 252 w budynku ORION (ul. Spokojna 2).

 

Prosimy o potwierdzenie obecności do piątku 12 listopada mailowo na adres oliwia.wojtowicz@lublin.eu


W plikach do pobrania dostępna jest informacja na temat formatu konferencji.

 

Urząd Miasta Lublin, Wydział Strategii i Przedsiębiorczości

Pliki do pobrania

brief_check_it_2022.doc

Informacja dot. konferencji Check IT

Studenci i doktoranci

Kalendarz

Wrzesień 2022