Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum ogłoszeń - rok 2021

09.11.2021

Postaw na rozwój! – już w środę kolejny webinar Czwórki

Z myślą o licealistach i studentach, Czwórka przygotowała cykl webinariów, pod hasłem przewodnim „Autoprezentacja”, które prowadzą specjaliści rozwoju osobistego. Najbliższą prezentację poprowadzi Mirek Urban, psycholog, pasjonat komunikacji oraz trener wystąpień publicznych.

 

Start 10 listopada o godz. 18.00 na kanale YouTube i facebooku Czwórki.

 

 

Mirek Urban to psycholog, trener wystąpień publicznych, nieuleczalnie zakochany w storytellingu i improwizacji praktycznej oraz… początkujący iluzjonista.

 

W środę 10 listopada dla słuchaczy Czwórki poprowadzi webinar „Co w głowie piszczy, czyli co sprawia, że nasza (auto)prezentacja jest skuteczna?”.

 

Zapomnij o mitycznych poradach i wskazówkach mówiących o tym, że jak się podrapiesz po nosie, to się denerwujesz, lub że komunikacja niewerbalna odpowiada za 55% tworzenia pierwszego wrażenia i siły zapamiętywania przekazu. Podczas webinaru powiem Ci m. in. o tym, jak podczas spotkania z innymi zachowuje się nasz mózg: na co zwraca uwagę, co lubi, co go drażni i niepokoi, co go cieszy, co i dlaczego zapamiętuje. Zastanowimy się, co zrobić żeby wyróżnić się spośród innych, a nawet… zainteresować ich tym, o czym mówimy. A może po prostu przeżyć spotkanie bez omdlenia i zawału serca? Przed nami dużo wiedzy, a pomoże nam w tym zestaw badań, eksperymentów oraz wniosków pochodzący m. in. z neuropsychologii, psychologii poznawczej oraz psychologii emocji i motywacji zapowiada prowadzący.

 

To drugi z trzech webinarów, który Czwórka przygotowała dla swoich słuchaczy. Pierwszy z nich poprowadził Michał Zawadka, ekspert rozwoju mentalnego, relacji i komunikacji. Webinar można obejrzeć pod tym adresem.

 

Kolejny, pt. „Jak być sobą? O odpuszczeniu perfekcjonizmu i korzystaniu ze swoich mocnych stron”, odbędzie się 1 grudnia. Poprowadzi go Kaja Tomczyk, psycholożka i trenerka umiejętności interpersonalnych. Prowadzi sesje indywidualnego wsparcia psychologicznego oraz pracuje jako Wellness Coach w międzynarodowej korporacji.

Studenci i doktoranci

Kalendarz

Styczeń 2022