Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum aktualności - rok 2016

04.01.2016

Konkurs „Gdyński Biznesplan”

 

 

 

Ruszyła XIV edycja konkursu „Gdyński Biznesplan”. Zgłoszenia można przesyłać do 31 stycznia 2016 roku.

 

„Gdyński Biznesplan” to doroczny konkurs na najlepszy projekt biznesowy organizowany od 2003 roku przez Urząd Miasta Gdyni. Idea konkursu sprowadza się do umożliwienia wprowadzenia w życie własnego pomysłu biznesowego na konkretną działalność gospodarczą.

 

 

W XIV edycji konkursu projekty można składać w 3 kategoriach:

 

  • innowacyjne rozwiązania i technologie (formularz zgłoszeniowy) – dedykowana innowacyjnym projektom, które będą mogły rozwijać się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, w oparciu o posiadaną przez PPNT infrastrukturę,
  • przedsiębiorczy student (formularz zgłoszeniowy) – wspierająca kształtowanie postaw aktywnych i przedsiębiorczych, dedykowana czynnym studentom i wspierająca ich projekty biznesowe rokujące powodzenie rynkowe,
  • open (formularz zgłoszeniowy) – dedykowana wszystkim pozostałym osobom zainteresowanym prowadzeniem własnego biznesu bądź rozszerzeniem już istniejącej firmy.

 

Na uczestników konkursu czekają profesjonalne szkolenia i spotkania z ekspertami, wsparcie Partnerów, usługi ułatwiające rozpoczęcie własnego biznesu, cenne nagrody rzeczowe i finansowe.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej.

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2024