Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

12.01.2021

Polska Platforma Medyczna - portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym - szkolenie online

Serdecznie zapraszamy Pracowników naukowych oraz Studentów Studiów Doktorskich do udziału w szkoleniu on-line pt. „Polska Platforma Medyczna - portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym”: otwarte dla wszystkich źródło informacji z dziedziny medycyny i nauk pokrewnych, w czasie którego zaprezentowany zostanie sposób korzystania z Platformy, m.in. w kontekście obowiązków pracowników  związanych z najbliższą ewaluacją Uczelni (integracja z profilem ORCID) oraz promocji własnych osiągnięć na ogólnopolskiej platformie ppm.edu.pl.

Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom w następujących terminach:

18.01.2021 r. (poniedziałek) godz. 13:00 – 13:45

19.01.2021 r. (wtorek) godz. 10:00 - 10:45

Aby zarejestrować się na szkolenie należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: anastazja.karpinska@umlub.pl z imieniem i nazwiskiem oraz wybranym terminem i godziną szkolenia. Osoby zainteresowane otrzymaniem certyfikatu proszone są o zaznaczenie tego w mailu rejestracyjnym. W temacie wiadomości prosimy wpisać „UML Rejestracja na szkolenie PPM”. W odpowiedzi otrzymacie Państwo maila z informacją o danych do logowania, uczestnictwo w szkoleniu wymaga instalacji aplikacji Zoom.

Prosimy o zapoznanie się z dołączoną klauzula RODO.

Aplikację ZOOM na komputery stacjonarne i laptopy należy ściągnąć i zainstalować z poniższego linku: https://zoom.us/download , aplikacja jest dostępna na telefony i tablety (do ściągnięcia w sklepach z aplikacjami).

 Szkolenie jest częścią Projektu "Polska Platforma Medyczna: portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym" realizowanego w oparciu o umowę nr POPC.02.03.01-00-0008/17-00 Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 2 "E-administracja i otwarty rząd", Działanie 2.3 "Cyfrowa dostępność i użyteczność informacji sektora publicznego", Poddziałanie nr 2.3.1 "Cyfrowe udostępnienie informacji sektora publicznego ze źródeł administracyjnych i zasobów nauki". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Pliki do pobrania

Uczelnia

Kalendarz

Marzec 2021