Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

18.01.2022

Zapowiedź konkursu Europe, Latin America, Caribbean 4th Multi-Thematic Joint Call 2022

Już 24 stycznia br. zostanie ogłoszony konkurs EU-LAC Joint Call 2022. Ma on na celu nawiązanie trwałej i wielostronnej współpracy naukowej między naukowcami z Europy, Ameryki Łacińskiej i Karaibów.

 

Wnioskodawcą może być międzynarodowe konsorcjum złożone z zespołów naukowych, pochodzących z różnych państw, biorących udział w konkursie.

 

Polscy partnerzy (organizacje prowadzące badania i upowszechniające wiedzę oraz przedsiębiorstwa) będą mogli uczestniczyć w konsorcjach, aplikujących w dwóch obszarach tematycznych:

 

1.1. Global Challenges I – EU-LAC Cooperation: Interactions and integration between the climate science, SSH and other communities

 

2.1. Health I – EU-LAC Cooperation in Personalised Medicine (w tym temacie biorą udział partnerzy z następujących krajów: Austria, Boliwia, Brazylia, Dominikana, Niemcy, Włochy, Panama, Polska, Hiszpania, Turcja)

 

 

W ramach konkursu uruchomiono narzędzie do poszukiwania partnerów do wspólnego projektu, dostępne na stronie: https://europe-lac.b2match.io/page-2941.

 

Nabór wniosków w konkursie zakończy się 28 kwietnia br.

 

Szczegółowe informacje o konkursie zostaną opublikowane na stronie internetowej programu.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Wsparcia Grantowego pod numerem 81 448 52 96.

Uczelnia

Kalendarz

Maj 2022