Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

29.01.2024

Szkoła Zimowa dla Doktorantów 2024

Szanowni Państwo, Drodzy Doktoranci,

 

w imieniu Prorektora ds. Szkoły Doktorskiej i Badań Klinicznych prof. dr hab. Krzysztofa Giannopoulosa, Przewodniczącego Rady Naukowej Szkoły Doktorskiej prof. dr hab. Krzysztofa Tomasiewicza, przedstawicieli Rady Naukowej Szkoły Doktorskiej Prof. dr hab. Jolanty Kotlińskiej, Prof. dr hab. Katarzyny Nowomiejskiej. Prof. dr hab. Jolanty Szymańskiej, Dr hab. Piotra Gawdy, prof. Uczelni oraz Kierownika Ośrodka Medycyny Doświadczalnej Dra Tomasza Trombika zapraszamy Państwa do udziału w wykładach specjalistycznych w ramach Szkoły Zimowej, która odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2024 r. w Lublinie w Auli Centrum Symulacji Medycznej.

 

Celem Szkoły Zimowej organizowanej przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie jest zdobycie wiedzy na zaawansowanym poziomie w obszarze najnowszych osiągnięć badawczo-naukowych w dyscyplinie nauk medycznych, farmaceutycznych i nauk o zdrowiu. Szkoła Zimowa stwarza możliwość rozwoju kompetencji w obszarze naukowym oraz doskonalenia własnego warsztatu, jest także doskonałą okazją do nawiązania współpracy naukowej.

Podczas tegorocznej konferencji szczególna uwaga zostanie zwrócona na tematy dotyczące między innymi immunologii, badań molekularnych w genetyce medycznej. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach dotyczących kinesiotapingu, jak również wysłuchać najnowszych doniesień naukowych w zakresie mechanizmów działania substancji psychoaktywnych czy strategii leczenia dolegliwości bólowych.

 

O wygłoszenie wykładów poproszeni zostali wybitni specjaliści i doświadczeni naukowcy z polskich i zagranicznych ośrodków naukowych, którzy podzielą się z nami sprawozdaniami ze swych najnowszych osiągnięć.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

 

Do zobaczenia w Lublinie!

Uczelnia

Kalendarz

Czerwiec 2024