Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

04.04.2024

4. konkurs w ramach Programu INNOGLOBO

 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło Program INNOGLOBO, który umożliwia podmiotom z Polski nawiązanie współpracy badawczo-rozwojowej z partnerami zagranicznymi z tych państw świata, z którymi Polska utrzymuje stosunki dyplomatyczne.

 

W ramach konkursu wnioskodawcy mają możliwość uzyskania finansowania na realizację projektów międzynarodowych o zróżnicowanych budżetach, dotyczących różnorodnych obszarów tematycznych, także zupełnie niszowych. Wymogami stawianymi aplikacjom konkursowym jest uczestnictwo w projekcie przynajmniej jednego partnera zagranicznego oraz wpisywanie się zakresu tematycznego projektu w aktualną Listę Krajowych Inteligentnych Specjalizacji.

 

Na dofinansowanie udziału polskich podmiotów w projektach wyłonionych w ramach konkursu NCBR przeznaczyło łączny budżet w wysokości 15 000 000 zł.

 

Okres realizacji projektów składanych w ramach Programu INNOGLOBO może wynosić od 24 do 36 miesięcy. Natomiast budżet od 400 tys. zł do 1,5 mln zł.

 

Nabór wniosków prowadzony będzie do 30 września 2024 r.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie NCBR. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o kontakt z Działem Wsparcia Grantowego: granty@umlub.pl lub pod numerem 81 448 52 96/ 81 448 50 36.

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2024