Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

05.06.2024

Piknik integracyjny Pracowników ZUL

1 czerwca w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbył się wyjątkowy Piknik Rodzinny zorganizowany przez Związek Uczelni Lubelskich. Wydarzenie przyciągnęło wielu uczestników, oferując atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wspaniała pogoda i bogaty program sprawiły, że dzień ten był pełen radości, zabawy i nauki.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do przedstawicieli Zakładu Biofarmacji, Zakładu Chemii Medycznej oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UMLub za ich wyjątkowy wkład w organizację atrakcji dla najmłodszych uczestników. Dzięki temu zaangażowaniu, dzieci mogły skorzystać z różnorodnych warsztatów, gier i zabaw, które nie tylko bawiły, ale również uczyły.

 

Szczególnym punktem piknikowego programu był Dzień Dziecka. Przedstawiciele Zakładu Biofarmacji przygotowali dla najmłodszych fascynujące eksperymenty, które pozwalały dzieciom odkrywać tajemnice nauki w przystępny i zabawny sposób. Warsztaty chemiczne zorganizowane przez Zakład Chemii Medycznej stanowiły prawdziwą gratkę dla młodych odkrywców, którzy mogli samodzielnie przeprowadzać bezpieczne eksperymenty i poznawać podstawowe zasady chemii.

 

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zadbało zaś o to, aby dzieci mogły aktywnie spędzić czas, oferując różnorodne gry i zabawy ruchowe. Organizowane konkurencje sportowe, tory przeszkód oraz wspólne zabawy z animatorami sprawiły, że dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności motoryczne i spędzać czas w zdrowej, aktywnej atmosferze.

 

Zwieńczeniem dnia pełnego atrakcji był koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy.

 

To był dobry czas!

 

Fot. Dział Blask

 

Uczelnia

Kalendarz

Czerwiec 2024