Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Kalendarium

2023-12-08 - 2023-12-09

V Dzień Jakości Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

 

Szanowni Państwo,

 

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 8 – 9 grudnia 2023 roku odbędzie się Konferencja naukowo-szkoleniowa V Dzień Jakości Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

 

Zapraszamy wszystkich pracowników, studentów oraz doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie do udziału w konferencji.

 

Konferencja będzie realizowana w formie stacjonarnej w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uroczyste otwarcie obrad przewidziane jest na godzinę 14:30.

 

W bieżącym roku szczególnie polecamy Państwa uwadze tematykę mikropoświadczeń oraz nowoczesne narzędzia edukacyjne łącznie z AI.

 

W tym roku odbędzie się również sesja studencka oraz warsztat rozwijający kompetencje edukacyjne skierowany do studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Gościnnie warsztat na temat zastosowania metody Flipped Classroom w dydaktyce akademickie poprowadzi dr Ewa Meciejczyk pracownik Politechniki Łódzkiej z Instytutu Surowców Naturalnych i Kosmetyków.

 

 

Program wydarzenia

(do pobrania)

 

 

 

Aby wziąć udział w Wydarzeniu, prosimy o dokonanie elektronicznej rejestracji za pomocą formularza dostępnego na platformie e-CSM w module Dnia Jakości Uniwersytetu Medycznego w Lublinie:

https://e-csm.umlub.pl/cem_system/

 

Sekcja zapisy umożliwia: zgłoszenie udziału w konferencji (udział bierny) i/lub zapis na warsztaty.

 

 

*Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty potwierdzające zarówno udział bierny jak i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje dydaktyczne. Wykładowcy otrzymają certyfikaty za udział czynny a prowadzący warsztaty za przeprowadzenie szkoleń.

 

 

Serdecznie zapraszamy!


dodaj do mojego kalendarza google

Uczelnia

Kalendarz

Luty 2024