Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Kalendarium

2025-03-21 - 2025-03-22

Konferencja „Wiosna z Rehabilitacją i Fizjoterapią Dziecięcą - Od stopy po szyję”

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z sesją studencką „Wiosna z Rehabilitacją i Fizjoterapią Dziecięcą - Od stopy po szyję” – kompleksowe podejście do problemów narządu ruchu małego pacjenta, dedykowane studentom fizjoterapii oraz innych kierunków medycznych, fizjoterapeutom, lekarzom specjalistom oraz wszystkim zainteresowanym rehabilitacją i fizjoterapią pediatryczną.

 

Organizatorem wydarzenia są Zakład Rehabilitacji i Fizjoterapii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wraz ze Studenckim Kołem Naukowym oraz Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie.

 

20-21 marca 2025 r.

 

Aula Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

 

 

Celem konferencji jest zgłębienie zagadnień związanych z rehabilitacją i fizjoterapią pediatryczną, która wymaga szczególnej wiedzy, empatii i kreatywności. Chcemy przybliżyć uczestnikom zarówno podstawowe zasady pracy z najmłodszymi pacjentami, jak i innowacyjne metody terapii. Wspólnie będziemy omawiać wyzwania, przed którymi stoją specjaliści oraz nowe kierunki w rehabilitacji dziecięcej – od pierwszych kroków do pełnej mobilności.

 

Streszczenia prac prosimy przesyłać do 13 marca 2025 r. na adres: konferencja.dziecieca.lublin@umlub.pl

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Więcej informacji i szczegółowy program w załączniku.

 

 

Zachęcamy do udziału!

 

dr n. med. Jolanta Taczała

kierownik

Zakładu Rehabilitacji i Fizjoterapii Dziecięcej

UM w Lublinie

 

wraz z pracownikami

 


dodaj do mojego kalendarza google

Uczelnia

Kalendarz

Marzec 2025