Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum komunikatów - rok 2020

21.10.2020

Karty MULTISPORT

Szanowni Państwo,

 

Przekazujemy informacje od operatora kart dotyczącą funkcjonowania aktywnych kart Multisport w okresie obowiązywania Rozporządzenia Rady Ministrów z 16 października br.

 

 

„Obecnie użytkownicy aktywnych kart MS mogą korzystać z pływalni, siłowni i klubów fitness zgodnie z Rozporządzeniem z 16 października br. Oznacza to, że można kontynuować m.in. treningi przygotowujące do zawodów sportowych oraz te realizowane w ramach zajęć sportowych i współzawodnictwa sportowego. Z rozwiązań tych da się korzystać po wcześniejszej weryfikacji (bezpośrednio w obiekcie, na jego stronie internetowej lub w mediach społecznościowych) w jakim zakresie dany obiekt sportowy kontynuuje obecnie swoją działalność.

  

Jednocześnie przypominamy, że bez zmian działają szkoły tańca, jogi i sztuk walki, ścianki wspinaczkowe, korty tenisowe i do squasha, parki linowe, trampoliny, wrotkarnie, paintball oraz sale zabaw, a w Strefie MultiSport na www.kartamultisport.pl dostępne są m.in. treningi sportowe, porady dietetyków i trenerów, program redukujący stres oraz wiele innych.”

 

Osoby zainteresowane tymi formami aktywności mogą korzystać z nich mając aktywne kart. Osoby, które nie chcą korzystać z karty prosimy o zgłoszenie tego drogą elektroniczna na adres: socjalny@umlub.pl  do dnia 23 października 2020r. Karty zostaną wtedy wyłączone od miesiąca listopada. Zwrot poniesionych kosztów za 2 miesiące nastąpi po przesłaniu do Sekcji ds. Socjalnych pisma z prośbą o zwrot  opłaty za kartę Multisport.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Sekcją ds. Socjalnych  pod numerami:  81 448 5235  lub  81 448 5239  lub  mailem na adres socjalny@umlub.pl

Uczelnia

Kalendarz

Wrzesień 2022