Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Komunikaty

24.05.2023

Wznowiony konkurs na granty 7T

Szanowni Państwo,

 

informujemy iż, decyzją Prorektora ds. Nauki prof. dr hab. Andrzeja Stepulaka został wznowiony kolejny konkurs na granty 7T – realizowane z wykorzystaniem Rezonansu Magnetycznego 7T zlokalizowanego w Centrum Ecotech–Complex w ramach subwencji na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego.

 

Termin składania wniosków o finansowanie grantów 7T upływa dnia 30 czerwca 2023 r.

 

Granty dedykowane są pracownikom naukowym, którzy złożyli oświadczenie o liczbie N w UML posiadającym co najmniej stopień dr hab., stanowisko profesora uczelni w grupie badawczej lub pełniącym obowiązki kierownika jednostki, którzy w latach 2020 – 2022 uzyskali min. 500 punktów MEiN lub 15 IF.

 

Ponadto informujemy, iż czas trwania grantów nie może być dłuższy niż 12 miesięcy, wartość dofinansowania do 50 tyś zł z kosztami pośrednimi, natomiast warunkiem rozliczenia jest złożenie wniosku o grant zewnętrzny o wartości powyżej 200 tys. zł oraz przejście pierwszego etapu oceny w ciągu 2 lat od zakończenia realizacji grantu.

 

Wnioski o granty 7T należy przesłać w formie elektronicznej na adres pracowników DWSFN.

 

Wydrukowane i podpisane dokumenty prosimy składać w Dziale Wewnętrznego Systemu Finansowania Nauki (Al. Racławickie 1, p. 232/233).

 

W plikach do pobrania udostępniamy wniosek oraz zasady wnioskowania.

Pliki do pobrania

grant_7t_wniosek.pdf

Wniosek o finansowanie grantu wewnętrznego – Grant 7T

grant_7t_zasady_wnioskowania.pdf

Zasady wnioskowania o finansowanie grantów wewnętrznych realizowanych z wykorzystaniem Rezonansu Magnetycznego 7T

Uczelnia

Kalendarz

Czerwiec 2023