Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej

Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej - logo
Ulica
ul. Jaczewskiego 8b (Collegium Pathologicum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-090
E-mail
fdik@umlub.pl
Telefon
+48 81448 6450
Fax
+48 81448 6451

Kierownik

Imię i nazwisko
prof. dr hab. n. med. Waldemar Turski
Stanowisko
Profesor
E-mail
waldemar.turski@umlub.pl
Telefon
+48814486452;+48814486457
Nr pokoju
1.24 A

Dla studentów

Konsultacje 2021/2022

semestr zimowy

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny

Kontakt

Prof. Ewa Urbańska

wtorek

13.00 - 14.30

ewa.urbanska@umlub.pl

Prof. Tomasz Kocki

środa

12.00 – 13.30

tomasz.kocki@umlub.pl

81 448 6464

Dr hab. Zofia Danilczuk

czwartek

12.15 – 13.45

zofia.danilczuk@umlub.pl

81 448 6456

Dr hab.Mariusz Świąder

czwartek

14.00 – 15.30

mariusz.swiader@umlub.pl

81 448 6457

Dr hab. Grażyna Czechowska

piątek

12.30 – 14.00

grazyna.czechowska@umlub.pl

81 448 6465

Dr Halina Szymczyk

środa

10.30 – 12.00

halina.szymczyk@umlub.pl

Dr K. Arent - Piotrowska

poniedziałek

15.00 – 16.20

on-line teams

Mgr Katarzyna Wicha - Komsta

wtorek

11.30 – 13.00

katarzyna.komsta@umlub.pl

81 448 6454

Dr n. farm. Kinga Gaweł

wtorek

10.00 – 11.30

kingagawel@umlub.pl

Mgr Małgorzata Łupina

poniedziałek

12.45 - 13.15

malgorzata.lupina@umlub.pl

Mgr Kamila Kusio - Targońska wtorek 10.00 – 11.30 kamilakusio@umlub.pl
Dr Agnieszka Styczeń czwartek 14.00 – 15.30 agnieszkastyczen@gmail.com

Mgr Paweł Grochecki

czwartek

17.30 - 18.30

pawelgrochecki@umlub.pl

Dr Sebastian Marciniak środa 11.15 – 12.45 sebastian.marciniak@umlub.pl


 


 

Uczelnia

Kalendarz

Styczeń 2022