Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej

Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej - logo
Ulica
ul. Jaczewskiego 8b (Collegium Pathologicum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-090
E-mail
fdik@umlub.pl
Telefon
+48 81448 6450
Fax
+48 81448 6451

p.o. Kierownika

Imię i nazwisko
prof. dr hab. n. med. Ewa Urbańska
Stanowisko
Profesor
E-mail
ewa.urbanska@umlub.pl

Dla studentów

 

Konsultacje dla studentów w semestrze letnim 

w roku akademickim 2023/2024

Consultations

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Prof. Ewa Urbańska

ewa.urbanska@umlub.pl

Wtorek

12.45 – 14.15

Prof. Tomasz Kocki

tomasz.kocki@umlub.pl, 81 448 6464

Środa

11.00 – 12.30

Dr hab. Zofia Danilczuk

zofia.danilczuk@umlub.pl, 81 448 6456

Poniedziałek

12.30 – 14.00

Dr hab. Mariusz Świąder

mariusz.swiader@umlub.pl, 81 448 6457, on-line

Poniedziałek

14.00 – 15.30

Dr hab. Grażyna Czechowska

grazyna.czechowska@umlub.pl, 81 448 6465

Piątek

12.00 – 13.30

Dr Halina Szymczyk

halina.szymczyk@umlub.pl

Piątek

9.30 – 11.00

Dr Katarzyna Arent-Piotrowska

katarzyna.arent-piotrowska@umlub.pl

Czwartek

17.00 – 19.00

Mgr Katarzyna Wicha-Komsta

katarzyna.komsta@umlub.pl, 81 448 6454

Wtorek

12.00 – 14.00

Dr Małgorzata Łupina

malgorzata.lupina@umlub.pl

Środa

10.30 – 12.00

Dr Sebastian Marciniak

sebastian.marciniak@umlub.pl

Radziwiłłowska 11 street, 3rd floor, room 423

Środa

12.00 – 13.30

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2024