Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Biuro Obsługi Studentów Anglojęzycznych

Biuro Obsługi Studentów Anglojęzycznych - logo
Ulica
ul. Chodźki 19 (TBV)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-093
Telefon
+48 81448 6310
Fax
+48 81448 6311
Imię i nazwisko
mgr Joanna Rutkowska
Stanowisko
Kierownik
E-mail
joanna.rutkowska@umlub.pl
Telefon
+48 81448 6312
Nr pokoju
18

Informacje ogólne

Sekcja do spraw Obsługi Studentów Anglojęzycznych

Zastępca Kierownika Dziekanatu

pok. 7

Joanna Rutkowska

tel.: +48 81448 6312

e-mail: joanna.rutkowska@umlub.pl 

Obsługa Studentów Anglojęzycznych
"Front Desk"

pok. 9

Konrad Sikora

tel.: +48 81448 6310

e-mail: konrad.sikora@umlub.pl

Obsługa Studentów 1 roku

pok. 6

Stanisława Filip

tel.: +48 81448 6318

e-mail: stanislawa.filip@umlub.pl

Obsługa Studentów 2 roku

pok. 8

Olga Marcinko

tel.: +48 81448 6313

e-mail: olga.marcinko@umlub.pl

Obsługa Studentów Programu

Azjatyckiego – 3-6 rok

 

pok. 6

 

 

pok. 6

 

 

 

pok. 6

Agnieszka Furmanek

tel.: +48 81448 6318

e‑mail: agnieszka.furmanek@umlub.pl

 

Katarzyna Łopuszyńska

tel.: +48 81448 6317

e-mail: katarzyna.lopuszynska@umlub.pl

 

Ewelina Stankiewicz - urlop

tel.: +48 81448 6318

e-mail: ewelina.stankiewicz@umlub.pl  

Obsługa Studentów Programu Dual Degree i Programu Azjatyckiego Zaawansowanrgo – 3-6 rok

pok. 8

Marta Kiernicka

tel.: +48 81448 6313

e-mail: marta.kiernicka@umlub.pl

Obsługa finansowa studentów
Programu Międzynarodowego, Europejskiego, Azjatyckiego i Dual Degree

pok. 5

Izabela Kuczyńska-Pudło

tel.: +48 81448 6314

e-mail: izabela.kuczynska-pudlo@umlub.pl

Obsługa Studentów
Programu Międzynarodowego 3-5 rok  oraz Europejskiego 6 rok

pok. 8

Olga Marcinko

tel.: +48 81448 6313

e-mail: olga.marcinko@umlub.pl

Obsługa Studentów
Programu Bliskowschodniego i Gulf ‑3‑6 rok

pok. 6

Agata Włodarczyk

tel.: +48 81448 6318

e-mail: agata.wlodarczyk2@umlub.pl

Obsługa Zajęć Klinicznych – 5 rok

pok. 6

Katarzyna Łopuszyńska

tel.: +48 81448 6317

e-mail: katarzyna.lopuszynska@umlub.pl

Obsługa Zajęć Klinicznych – 6 rok

pok. 8

Marta Kiernicka

tel.: +48 81448 6313

e-mail: marta.kiernicka@umlub.pl

Obsługa Studentów
Programu Amerykańskiego
i Indyjskiego - nauki podstawowe

pok. 6

Agata Włodarczyk

tel.: +48 81448 6318

e-mail: agata.wlodarczyk2@umlub.pl

Obsługa finansowa studentów
Programu Amerykańskiego, Indyjskiego, Bliskowschodniego i Gulf

pok. 5

Małgorzata Pentek

tel.: +48 81448 6314

e-mail: financial.department@umlub.pl

Obsługa pożyczek studenckich
programu Amerykańskiego

 

e-mail: lublin.loans@umlub.pl

Obsługa Absolwentów
Programów Anglojęzycznych

pok. 211

Anna Proskura

tel.: +48 81448 6323

e-mail: anna.proskura@umlub.pl

 

 

 

Uczelnia

Kalendarz

Listopad 2021