Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu - logo
Ulica
ul. Chodźki 15 (Hala Widowiskowo-Sportowa)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-093
Imię i nazwisko
dr n. o zdr. Agnieszka Kotwica
Stanowisko
Adiunkt
E-mail
agnieszka.kotwica@umlub.pl
Telefon
+48 81448 6740

Dla studentów

Konsultacje dla studentów

w semestrze zimowym w roku akademickim 2022/2023

Dr Agnieszka Kotwica

agnieszka.kotwica@umlub.pl

Wtorek

11.00-12.30

Mgr Marcin Henzell

marcin.henzell@umlub.pl

Poniedziałek

12.30-13.15

 

Piątek

14.45-15.30

Mgr Joanna Paprocka

joanna.paprocka@umlub.pl

Piątek

10.00-11.30

Mgr Kamila Oleszczak

kamila.oleszczak@umlub.pl

Piątek

14.00-15.30

Mgr Luiza Szarecka

luiza.szarecka@umlub.pl

Wtorek

17.00-18.30 

Mgr Sabina Włodek

sabina.wlodek@umlub.pl

Poniedziałek

18.30-20.00

Mgr Paweł Tokarski

pawel.tokarski@umlub.pl

Wtorek

9.30-11.00

Mgr Piotr Rodak

piotr.rodak@umlub.pl

Wtorek

11.45-12.30

Mgr Piotr Maj

piotr.maj1@umlub.pl

Poniedziałek

11.45-12.30

Mgr Michał Mularczyk

michal.mularczyk@umlub.pl

Poniedziałek

19.15-20.00

Uczelnia

Kalendarz

Luty 2023