Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Zakład Zintegrowanej Stomatologii Wieku Rozwojowego i Dorosłego

Zakład Zintegrowanej Stomatologii Wieku Rozwojowego i Dorosłego - logo
Ulica
ul. Chodźki 6 (Uniwersyteckie Centrum Stomatologii)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-093

Kierownik

Imię i nazwisko
prof. dr hab. n. med. Jolanta Szymańska
Stanowisko
Profesor
E-mail
jolanta.szymanska@umlub.pl
Telefon
+48 81 5021760
Nr pokoju
25

Informacje ogólne

Od dnia 1 września 2019 roku funkcjonuje Katedra Stomatologii Zintegrowanej, którą kieruje prof. dr hab. n. med. Jolanta Szymańska. W strukturze Katedry od dnia 1 lipca 2021 roku znajduje się Zakład Zintegrowanej Stomatologii Wieku Rozwojowego i Dorosłego Katedry Stomatologii Zintegrowanej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który powstał poprzez połączenie Zakładu Zintegrowanej Stomatologii Wieku Rozwojowego i Samodzielnej Pracowni Stomatologii Zintegrowanej.

 

W Zakładzie prowadzone jest kształcenie studentów polskich i anglojęzycznych programu europejskiego i azjatyckiego. Zajęcia kliniczne ze zintegrowanej stomatologii wieku rozwojowego i dorosłego, stomatologii rodzinnej, bezpieczeństwa w pracy i ergonomii w stomatologii na kierunku lekarsko-dentystycznym i zajęcia na kierunku higiena stomatologiczna odbywają się w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii.

 

Sekretariat, gabinet kierownika Katedry, gabinet lekarski i sale kliniczne mieszczą się w budynku przy ulicy Doktora Witolda Chodźki 6, 20-093 Lublin (pierwsze piętro).

Uczelnia

Kalendarz

Maj 2022