Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Dział Kadr

Dział Kadr - logo
Ulica
al. Racławickie 1 (Collegium Novum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-059

Kierownik

Imię i nazwisko
mgr Beata Jarocka-Maron
Stanowisko
Kierownik Działu
E-mail
beata.jarocka-maron@umlub.pl
Telefon
+48 81448 5232
Nr pokoju
134

Informacje ogólne

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek – wtorek

7.30 – 16.00
 

środa – piątek

10.30 – 16.00

 

Sprawy kadrowe nauczycieli akademickich

Wydział Lekarski (jednostki kliniczne dawnego WL-D, jednostki teoretyczne):

mgr Barbara Bielecka

Specjalista

tel. +48 81448 5229

e-mail: barbara.bielecka@umlub.pl

 

Wydział Lekarski (jednostki kliniczne dawnego II WL, jednostki teoretyczne):

mgr Paulina Otolińska

Specjalista

tel. +48 81448 5225

e-mail: paulina.otolinska@umlub.pl

 

Wydział Nauk o Zdrowiu:

mgr Aleksandra Polesiak

Specjalista

tel. +48 81448 5226

e-mail: aleksandra.polesiak@umlub.pl

 

 

Wydział Farmaceutyczny, Wydział Lekarsko-Dentystyczny: 

mgr Edyta Kulczycka-Rębisz

Młodszy specjalista

tel. +48 81448 5228

e-mail: edyta.kulczycka@umlub.pl

 

Międzywydziałowe Centrum Dydaktyczne:

mgr Aleksandra Paszkiewicz

Młodszy specjalista

 tel. +48 81448 5223

e-mail: aleksandra.paszkiewicz@umlub.pl

 

 

 

Sprawy kadrowe pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Pracownicy techniczni i badawczo-techniczni

 

Wydział Lekarski (jednostki teoretyczne), Wydział Farmaceutyczny oraz Międzywydziałowe Centrum Dydaktyczne:

mgr Aleksandra Paszkiewicz

Młodszy specjalista

 tel. +48 81448 5223

e-mail: aleksandra.paszkiewicz@umlub.pl

 

Wydział Lekarski (jednostki kliniczne), Wydział Lekarsko-Dentystyczny, Wydział Nauk o Zdrowiu:

 mgr Iwona Banak-Nowacka

Specjalista

tel. +48 81448 5233

e-mail: iwona.banak-nowacka@umlub.pl

 

Pracownicy Administracji, Centrum Kształcenia Podyplomowego, Centrum Transferu Wiedzy, Wydawnictwo UM oraz Ośrodek Medycyny Doświadczalnej, CEM, CWNiR

mgr Magdalena Gevorgyan

Specjalista

tel. +48 81448 5220

e-mail: magdalena.gevorgyan@umlub.pl

 

Pracownicy Administracji (jednostki podległe Kanclerzowi UM), Dział Administracyjno-Gospodarczy oraz Domy Studenta:

mgr Aleksandra Polesiak

Specjalista

tel. +48 81448 5226

e-mail: aleksandra.polesiak@umlub.pl

 

Biblioteka Główna oraz sprawy kadrowe lekarzy-rezydentów, wyjazdy służbowe oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, organizacja staży (MUP, PUP)

mgr Justyna Rybińska

Specjalista

tel. +48 81448 5320

e-mail: justyna.rybinska@umlub.pl

 

Obsługa projektów

mgr Maria Dunaj

Młodszy specjalista

Tel. +48 81448 5234

e-mail: maria.dunaj@umlub.pl

 

Sprawy emerytalno-rentowe pracowników Uczelni

Godziny pracy:

Poniedziałek - Czwartek: 9:00-14:00

 

Alina Orlik

Samodzielny specjalista

tel. +48 81448 5227

e-mail: alina.orlik@umlub.pl

Uczelnia

Kalendarz

Listopad 2021