Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Zakład Podstaw Pielęgniarstwa

Zakład Podstaw Pielęgniarstwa - logo
Ulica
ul. Staszica 4-6 (Collegium Maximum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-081
Imię i nazwisko
dr hab. n. o zdr. Mariusz Wysokiński
Stanowisko
Profesor uczelni
E-mail
mariusz.wysokinski@umlub.pl

Informacje ogólne

Dyżury w Zakładzie Podstaw Pielęgniarstwa
w roku akademickim 2021/2022
pokój nr 5, tel. 81 448-68-03

mgr Alicja Artych

alicja.artych@umlub.pl

czwartek
08:15-10:15

 

mgr Zuzanna Kasiborska-Michałowska

zuzanna.kasiborska-michalowska@umlub.pl

środa

09:10-10:10

pokój nr 6, tel. 81 448-68-04
dr hab. n. o zdr.  Mariusz Wysokinski, prof.uczelni
mariusz.wysokinski@umlub.pl
 
wtorek
10:00-12:00
dr n. med. Wiesław Fidecki, prof.uczelni
wieslaw.fidecki@umlub.pl
wtorek
11:00-13:00
dr n. med. Dorota Kulina
dorota.kulina@umlub.pl

wtorek
10:15-12:15

 

mgr Kamil Kuszplak

kamil.kuszplak@umlub.pl

wtorek

11:30-12:30

czwartek
13:45-14:45

pokój nr 7, tel. 81 448-68-05
dr n. med. Iwona Adamska-Kuźmicka, prof.uczelni
iwona.adamska-kuzmicka@umlub.pl

 

wtorek

08:00-10:00

dr n.med.  Agnieszka Sadurska
agnieszka.sadurska@umlub.pl
 
wtorek
08:15-10:15
dr Lilla Walas
lilla.walas@umlub.pl
środa
10:30-12:30
dr n. o zdr. Aneta Kościołek, prof.uczelni
aneta.kosciolek@umlub.pl
środa
17.00-19.00
pokój nr 8, tel. 81 448-68-06

dr n. med. Małgorzata Pabiś
malgorzata.pabis@umlub.pl

 

piątek
12:30-14:30
dr n. med. Violetta Mianowana
Violetta.mianowana@umlub.pl
 
piątek
09:30-10:30
15:45-16:45

Uczelnia

Kalendarz

Maj 2022