Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Zakład Podstaw Pielęgniarstwa

Zakład Podstaw Pielęgniarstwa - logo
Ulica
ul. Staszica 4-6 (Collegium Maximum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-081
Imię i nazwisko
dr hab. n. o zdr. Mariusz Wysokiński
Stanowisko
Profesor uczelni
E-mail
mariusz.wysokinski@umlub.pl

Informacje ogólne

Dyżury w Zakładzie Podstaw Pielęgniarstwa
w roku akademickim 2022/2023 – semestr zimowy

pokój nr 5, tel. 81 448-68-03

mgr Alicja Artych

alicja.artych@umlub.pl

Czwartek

17:00 – 19:00 

mgr Zuzanna Kasiborska-Michałowska

zuzanna.kasiborska-michalowska@umlub.pl

Czwartek

17:00 – 18:00

pokój nr 6, tel. 81 448-68-04

dr hab. n. o zdr.  Mariusz Wysokinski, prof.uczelni
mariusz.wysokinski@umlub.pl

Wtorek
10:00 – 12:00

dr n. med. Wiesław Fidecki, prof.uczelni
wieslaw.fidecki@umlub.pl

Środa
9:00 – 11:00

dr n. med. Dorota Kulina
dorota.kulina@umlub.pl

Wtorek
10:00 – 12:00

mgr Kamil Kuszplak

kamil.kuszplak@umlub.pl

Wtorek

12:00 – 14:00

pokój nr 7, tel. 81 448-68-05

dr n. med. Iwona Adamska-Kuźmicka, prof.uczelni
iwona.adamska-kuzmicka@umlub.pl

Czwartek

12:30 – 14:30 

dr n.med.  Agnieszka Sadurska
agnieszka.sadurska@umlub.pl
 

Środa
10:15 – 12:15

dr Lilla Walas
lilla.walas@umlub.pl

Czwartek
11:00 – 13:00

dr n. o zdr. Aneta Kościołek, prof.uczelni
aneta.kosciolek@umlub.pl

Wtorek

9:00 – 11:00

pokój nr 8, tel. 81 448-68-06

dr n. med. Małgorzata Pabiś
malgorzata.pabis@umlub.pl

Wtorek
11:00 – 13:00

dr n. med. Violetta Mianowana
Violetta.mianowana@umlub.pl

Poniedziałek

14:00 – 16:00

Pozostałe informacje

mgr Jan Korulczyk

jan.korulczyk@umlub.pl

Wtorek

8:00 – 9:00

 

Centrum Symulacji Medycznej UM p. 417

ul. Chodźki 4, 20-093 Lublin

Uczelnia

Kalendarz

Październik 2022