Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Zakład Opieki Holistycznej i Zarządzania w Pielęgniarstwie

Zakład Opieki Holistycznej i Zarządzania w Pielęgniarstwie - logo
Ulica
ul. Staszica 4/6 (Collegium Maximum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-081
E-mail
zarzadzaniewpielegniarstwie@umlub.pl
Telefon
+48 81 448 6820
Fax
+48 81 448 6821

Kierownik

Imię i nazwisko
dr hab. n. o zdr. Beata Dobrowolska
Stanowisko
Profesor uczelni
E-mail
beata.dobrowolska@umlub.pl

Harmonogram pracy zespołu

Harmonogram pracy biura

Zakładu Opieki Holistycznej i Zarządzania w Pielęgniarstwie

zarzadzaniewpielegniarstwie@umlub.pl

Pokój 104, Collegium Maximum

mgr Edyta Religa-Szuraj

edyta.religa-szuraj@umlub.pl

tel. 81 448 68 20

Poniedziałek-Czwartek

Piątek – praca zdalna

Pokój 103, Collegium Maximum

mgr Patrycja Ozdoba

patrycja.ozdoba@umlub.pl

 tel. 81 448 68 23

Poniedziałek-Środa

 

 

 

Konsultacje dla studentów

Pokój 105, Collegium Maximum

 dr hab. n.o zdr. Beata Dobrowolska,

profesor uczelni

beata.dobrowolska@umlub.pl

pok. 105

tel. 81 448 68 22

Poniedziałek

12:00–14:00

Pokój 103, Collegium Maximum

dr n. med. Bogumiła Kosicka, prof. uczelni

bogumila.kosicka@umlub.pl

 pok. 103

tel. 81 448 68 23

Czwartek

17:00–19:00

dr n. o zdr. Marta Szara

marta.szara@umlub.pl

pok. 103

tel. 81 448 68 23

Środa
9:30–11:30

Pokój 217, Collegium Maximum

dr n. o zdr. Michał Machul

michal.machul@umlub.pl

pok. 217

Poniedziałek

13:30–15:30

mgr poł. Magdalena Dziurka 

magdalena.dziurka@umlub.pl

 pok. 217

Wtorek

14:30–16:30

Kliniczny Oddział Nefrologii SPSK nr 4, ul. Jaczewskiego 8

mgr piel. Sylwia Boczkowska

sylwia.boczkowska@umlub.pl

Kliniczny Oddział Nefrologii
 SPSK nr 4, ul. Jaczewskiego 8

tel. 81-724-47-11

Wtorek

12:00–14:00

Pokój 217, Collegium Maximum

mgr piel. Kinga Bandoła

(doktorantka)

pok. 217

Poniedziałek

9:30–11:30

mgr piel. Aleksandra Grzegorczyk
(doktorantka)

pok. 217

Wtorek

14:45–16:45

mgr piel. Aneta Jędrzejewska

(doktorantka)

pok. 217

 

mgr piel. Anna Obuchowska

(doktorantka)

pok. 217

Środa

14:30–16:30

mgr piel. Monika Walec

(doktorantka)

pok. 217

 
 
 
 

 

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2024