Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Zakład Pediatrii i Pielęgniarstwa Pediatrycznego

Zakład Pediatrii i Pielęgniarstwa Pediatrycznego - logo
Ulica
ul. Chodźki 7 (Collegium Academicum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-093
E-mail
zppp@umlub.pl
Imię i nazwisko
dr hab. n. o zdr. Danuta Zarzycka
Stanowisko
Profesor uczelni
E-mail
danuta.zarzycka@umlub.pl

Dla studentów

KONSULTACJE DLA STUDENTÓW
 W SEMESTRZE ZIMOWYM 2022/23

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny

Miejsce

Kierownik

Dr hab. Danuta Zarzycka, profesor uczelni

danuta.zarzycka@umlub.pl

poniedziałek

11:00 – 12:00

14:30 – 15:30

COLL. ACADEMICUM,

ul. W. Chodźki 7,

IV p. pok. 410

 Dr Alina Trojanowska

alina.trojanowska@umlub.pl

czwartek

15:00 – 17:00

COLL. ACADEMICUM,

ul. W. Chodźki 7,

IV p.  pok. 412

Dr Katarzyna Dońka

katarzyna.donka@umlub.pl

wtorek

11:00 – 12:30

COLL. ACADEMICUM,

ul. W. Chodźki 7,

IV p. pok. 412

Dr Agnieszka Sobolewska-Samorek

agnieszka.sobolewska-samorek@umlub.pl

czwartek

15:00 – 17:00

COLL. ACADEMICUM,

ul. W. Chodźki 7,

IV p.pok. 412

 Mgr Violetta Paździor

violetta.pazdzior@umlub.pl

wtorek

11:00 – 12:30

COLL. ACADEMICUM,

ul. W. Chodźki 7,

IV p.pok. 412

Lek. med. Arkadiusz Jędrzejewski

arkadiusz.jedrzejewski@umlub.pl

piątek

8:00 – 10:00

Klinika Chorób Płuc
i Reumatologii Dziecięcej USzD,

ul. prof. A. Gębali 6,

IV p.

Mgr Monika Gesek

monika.gesek@umlub.pl

czwartek

15:00 – 17:00

COLL. ACADEMICUM,

ul. W. Chodźki 7,

IV p.  pok. 412

Mgr Aleksandra Fornal

aleksandra.fornal@umlub.pl

wtorek

8:00 – 10:00

COLL. ACADEMICUM,

ul. W. Chodźki 7,

IV p.  pok. 412

Dr Magdalena Brodowicz-Król

magdalena.brodowicz@umlub.pl

urlop

Uczelnia

Kalendarz

Październik 2022