Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych

Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych - logo
Ulica
ul. Staszica 16 (SPSK Nr 1)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-081
Telefon
+48 81 532 7717

Kierownik

Imię i nazwisko
prof. dr hab. n. med. Jerzy Mosiewicz
Stanowisko
Profesor
E-mail
jerzy.mosiewicz@umlub.pl

Dla studentów

 

Konsultacje dla studentów

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny

Prof. dr hab. n. med. Jerzy Mosiewicz

Piątek

godz. 10.00-12.00

jerzy.mosiewicz@umlub.pl

 

Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Dzida

Wtorek

godz. 10.00-12.00

grzegorz.dzida@umlub.pl

 

Dr hab. n. med. Wojciech Myśliński

Poniedziałek

godz. 11.30-13.30

wojciech.myslinski@umlub.pl

 

Dr hab. n. med. Stanisław Ostrowski

Poniedziałek

godz. 10.30-12.30

stanislaw.ostrowski@umlub.pl

 

Dr  n. med. Bogusław Makaruk

Wtorek

godz. 11.00-13.00

boguslawmakaruk@umlub.pl

 

Dr n. med. Jerzy Baraniak

Czwartek

godz. 10.00-12.00

jerzy.baraniak@umlub.pl

 

Dr n. med. Ewa Rymarz

Piątek

godz. 10.00-12.00

ewa.rymarz@umlub.pl

 

Dr n. med. Jacek Sobstyl

Środa

godz. 10.00-12.00 

jacek.sobstyl@umlub.pl

 

Dr hab. n. med. Andrzej Prystupa

 

Poniedziałek

godz. 10.00-12.00

andrzej.prystupa@umlub.pl

 

Dr n. med. Marcin Trojnar

Piątek

godz. 9.00-11.00

marcin.trojnar@umlub.pl

 

Dr n. med. Maciej Zakrzewski

Poniedziałek

godz. 8.00-10.00

maciej.zakrzewski@umlub.pl

 

 

INFORMACJA DOT. EGZAMINU

Ustala się poniższy rozkład egzaminu z chorób wewnętrznych dla studentów III roku Wydziału Stomatologii w roku akademickim 2021/2022

 

I termin: 3.02.2022

Miejsce:  Sala Wykładowa Kolegium Maius

Wejście: 9:00

Egzamin: 9:30 – 11:00

 

II egzamin poprawkowy: 10.02.2022

Miejsce: Sala P na terenie SPSK1 w Lublinie (ul. Staszica 16)

ul. Staszica 11

Wejście: 9:00

Egzamin: od 9:30

 

Egzamin III termin poprawkowy – ustny: 17.02.2022

Klinika Chorób Wewnętrznych (ul. Staszica 16)

Od godziny 10.00

 


 

WYNNIKI EGZAMINU Z CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

 Kierunek Lekarsko-Dentystyczny III rok 

 

 

 

 

 

 

 

Uczelnia

Kalendarz

Styczeń 2022